Podporujeme digitální transformaci podniků a  organizací

 

Věděli jste, že v Česku i po celé Evropě existuje síť digitálních inovačních hubů, které na neziskové bázi napomáhají firmám i organizacím s jejich digitální transformací? Náš Hub pro digitální inovace je jedním z nich.

Podnikům a organizacím pomáháme v lepším přístupu k novým technologiím, ale i k zajištění financování jejich digitálního rozvoje, získání potřebných digitálních dovedností a přístupu k důležitým kontaktům na partnery, s nimiž stojí za to spolupracovat – a mezi ty patří i partneři našeho hubu.

Víte, že stát i EU v rámci digitální transformace podniků podporují přechod firemních dat i fungování firemních procesů do cloudu? Aktuálně je otevřena výzva Národního plánu obnovy Virtuální podnik.

A nejen to – v rámci evropských projektů kaskádového financování je otevřena i se připravuje celá řada dalších příležitostí podporujících digitální rozvoj podniků a organizací.

Chcete o nich vědět víc a zůstat s námi  ve spojení? Pak nám zanechte svůj kontakt a my Vám pošleme informační materiál s aktuálním přehledem možností financování projektů digitální transformace a my Vás budeme informovat o finančních příležitostech z EU programů.

 

Služby, které Vám rádi zajistíme, a to včetně možného financování

CRA Managed Wi-Fi

Stabilní internet se silným signálem i ve velkých a členitých prostorách. Díky možnosti připojení mnoha zařízení vhodné řešení zejména pro hotely, restaurace, kavárny, kancelářské budovy atd.

CRA Cloud

Lepší IT infrastruktura bez velkých počátečních nákladů. Bezpečný firemní cloud na území České republiky.

Datové centrum

Bezpečné uložení firemních dat. Získejte plnou kontrolu nad svými technologiemi i bezpečný prostor pro jejich provoz s vysokou dostupností.

IoT – Internet věcí

Připojení k celonárodní síti Internetu věcí. Sbírejte data v reálném čase z lokalit, ze kterých to zatím nebylo možné, a optimalizujte své náklady.

 

Získejte více informací:

Nabídka služeb od CRA

CRA Managed Wi-Fi

Stabilní internet se silným signálem i ve velkých a členitých prostorách

CRA Cloud

Bezpečný firemní cloud na území České republiky

Datové centrum

Bezpečné uložení firemních dat

IoT – Internet věcí

Připojení k celonárodní síti Internetu věcí

Získání aktuálních příležitostí

Zanechte nám svůj kontakt a my Vám pošleme informační materiál s aktuálním přehledem možností financování projektů digitální transformace.